Інформація для суб’єктів підприємницької діяльності Драгівської територіальної громади про те що слід знати платникам про відповідальність за порушення використання РРО/ПРРО

Інформуємо платників податків Драгівської територіальної громади про те, що з 1 січня 2022 року використання РРО/ПРРО стало обов’язковим для всіх суб’єктів господарювання, крім платників єдиного податку І групи, та не було відмінене 24.02.2022 у зв’язку з введенням режиму воєнного стану в Україні.

15:46 04.09.2023

МОЗ інформує: Чи можна вакцинувати дітей із хронічними хворобами

Чи можна вакцинувати дітей із хронічними хворобами? Це запитання чи не найчастіше можна почути від батьків. Відповідаємо — так, можна! Якщо ваша дитина має хронічну хворобу та не щеплена двома дозами вакцини проти кору відповідно до Національного календаря щеплень — не зволікайте, вакцинуйте її за першої ж можливості. Вакцина є!

15:24 14.08.2023

З 01 серпня 2022 року зміни в  застосування відповідальності за порушення вимог Закону про РРО.

З 01 серпня 2022 року зміни в застосування відповідальності за порушення вимог Закону про РРО.

Хустська ДПІ ГУ ДПС в Закарпатській області інформує, що обов’язок використання РРО/ПРРО під час здійснення розрахункових операцій набрав чинності ще із 01.01.2022. Тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, санкції за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265/95-ВР (далі — Закон про РРО) не застосовують, крім санкцій за порушення порядку здійснення розрахункових операцій при продажу підакцизних товарів (п. 12 розділ ІІ Закону про РРО).

08:59 11.08.2023