Зустріч  з  представниками  " АВЕ Виноградово"

Зустріч з представниками " АВЕ Виноградово"

16  березня  2023 року  Драгівська  сільська  рада  , за  участі депутатів, членів  виконавчого  комітету  та  працівників  виконавчого  комітету  Драгівської  сільської  ради   провела  зустріч  з  ТОВ  « АВЕ  Виноградово»  , яке є одне  із  підприємств  групи  « АВЕ» , що  є  лідером   у  сфері  поводження  з  відходами  в  Центральній  та  Східній  Європі.

10:39 17.03.2023

Щира подяка за плідну співпрацю

Щира подяка за плідну співпрацю в рамках проекту Франко-Українського співробітництва та гуманітарної допомоги.Президенту компанії BETEN Жану Рошу,за вагому допомогу Драгівській громаді в придбанні генераторів для закладів освіти та медицини,а також в придбанні обладнання для очистки питної води для Золотарівського ліцею!Щира подяка всім хто долучився і працював для здійснення проекту!

18:46 17.02.2023

Мешканці Закарпаття, у разі порушення їх прав, можуть звертатися до Представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області

Незважаючи на особливий режим роботи Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в умовах воєнного стану, мешканці Закарпатської області мають можливість й надалі звертатися до Представництва Уповноваженого в Закарпатській області у разі порушення їх прав.

13:27 02.02.2023

16 днів проти насильства

У Драгівській сільській раді відбулося засідання круглого столу у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Цей захід впродовж останніх років став традиційним і проводиться у період з 25 листопада до 10 грудня по всій країні. Власне, у засіданні взяли участь суб’єкти, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статті. Організатор круглого столу – відділ соціального захисту населення Драгівської сільської ради.

10:08 28.11.2022

Фонд соціального страхування України продовжує гарантувати державний страховий захист у повному обсязі для всіх українців – зокрема для тих працівників, чиї роботодавці не можуть дотриматись процедури нарахування лікарняних через бойові дії.

10:00 28.11.2022

ПРО ЗМІНИ У ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЙ І ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2022           № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України», починаючи з 1 жовтня 2022 року, розпочалася поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. З 1 грудня 2022 року функції із призначення субсидій та пільг перейдуть до органів Пенсійного фонду. Які зміни у цій сфері очікують громадян?

09:46 02.11.2022