Депутати сільської ради 8-го скликання

Загальний депутатський склад Драгівської  сільської ради складає 22 депутати, які обиралися в семи виборчих округах.

ОКРУГ 1

(с. Вільшани, с. Забрідь)

МАНДЗЮК Марина Михайлівна

МАНДЗЮК Людмила Василівна ( повноваження депутата - складено)

КРАСІЛИНЕЦЬ Ольга Іванівна

ЯРЕМА Сергій Миколайович

ОКРУГ 2

(с. Кічерели)

РОШКО Андрій Іванович

ПРОКОП Михайло Васильович (помер )

ОКРУГ 3

(с. Становець, с. Драгово - вул. Борканюка, вул. Вайди, вул. Духновича, вул. Зелена, вул. Мисливська, вул. Правди, вул. Робітнича, вул. Садова, вул. Становецька)

ГРУДНАК Михайло Миколайович

КРАСІЛИНЕЦЬ Василь Миколайович

БОКОЧ Василь Михайлович

ОКРУГ 4

(с. Драгово - вул. Больнична, вул. Б. Хмельницького, вул. Вакарова, вул. Вербна, вул. Вишнева, вул. Волошина, вул. Вчительська, вул. Грушевського, вул. Д. Галицького, вул. Зарічна, вул. І. Франка, вул. Квітнева, вул. Косична, вул. Кошового, вул. Кутузова, вул. Л. Українки, вул. Молодіжна, вул. Набережна, вул. Павлова, вул. Перемоги, вул. Польова, вул. Проектна, вул. Пушкіна, вул. Спортивна, вул. Толстого, вул. Центральна 102-184, вул. Шкільна, вул. Я. Мудрого).

БОКОЧ Василь Михайлович

РІШКО Ганна Степанівна

ШПІЛЬКА Михайло Васильович

ОКРУГ 5

(с. Драгово - вул. Берегового, вул. Ватутіна, вул. Визволення, вул. Гагаріна, вул. Глінки, вул. Горького, вул. Дружби, вул. Карпатська, вул. Керамічна, вул. Комарова, вул. Корольова, вул. Лермонтова, вул. Логойдових, вул. Макаренка, вул. Маяковського, вул. Миру, вул. Незалежності, вул. Партизанська, вул. Патакі, вул. Поперечна, вул. Срібна, вул. Суворова, вул. Східна, вул. Т. Ромжі, вул. Тиха, вул. Тичини, вул. Ф. Корятовича, вул. Центральна 1-100, вул. Шевченка, с. Забереж).

БОКОЧ Іван Степанович

ДОВГАНИЧ В’ячеслав Васильович

РІШКО Ганна Іванівна

ОКРУГ 6

(с. Золотарьово - вул. Бічна, вул. Б. Хмельницького, вул. Горбок, вул. Західна, вул. Зелена, вул. І. Франка, вул. Кутузова, вул. Л. Українки, вул. Перемоги, вул. Підосуйня, вул. Пушкіна, вул. Спортивна, вул. Суворова, вул. Тиха, вул. Центральна, вул. Черетово, вул. Яблунева).

ВОЙНАГІЙ Михайло Васильович

ДОВГАНИЧ Михайло Михайлович

КОВАЧ Володимир Михайлович

ПАЦКАН Михайло Михайлович

ОКРУГ 7

(с. Золотарьово - вул. Борканюка, вул. Вайди, вул. Вакарова, вул. Гагаріна, вул. Діброва, вул. Довговича, вул. Дружби, вул. Єсеніна, вул. Кошового, вул. Маяковського, вул. Миру, вул. Партизанська, вул. Південна, вул. Північна, вул. П. Лумумби, вул. Садова, вул. Свободи, вул. Тичини, вул. Турчини, вул. Шевченка).

ГАЗА Віктор Михайлович

ПРИГАРА Василь Васильович