Екопікнік

Екопекнік#3.  28 жовтня 2022 року пройшла акція по очищенні Вільшанського водосховища в якій прийняли участь працівники Драгівської  сільської ради , разом з працівниками освіти.Було очищено частину прибережжя Вільшанського водосховища, а також вздовж русла річки Теребля. Разом ми сила!!!

13:13 31.10.2022

Передбачено виділення 352,8 млн грн допомоги для погашення 12% заборгованості по лікарняним

У зв’язку із спадом економічної активності та зупинкою підприємств внаслідок воєнної агресії російської федерації, Фондом соціального страхування України недоотримано понад 5 мільярдів гривень надходжень від єдиного внеску, що стало причиною виникнення заборгованості з виплати лікарняних та декретних допомог застрахованим громадянам, яка станом на 01.10.2022 склала 2,9 мільярда гривень.

14:52 26.10.2022

Оголошення про ліквідацію комунальної установи

Відповідно до рішення XVІІІ сесії VIII скликання Драгівської сільської ради від 16.09.2022 року №859 припиняє свою діяльність юридична особа комунальна установа «Вільшанська сільська бібліотека» Драгівської сільської ради шляхом реорганізації (приєднання).

13:22 19.09.2022

Оголошення про ліквідацію комунальної установи

Відповідно до рішення XVІІІ сесії VIII скликання Драгівської сільської ради від 16.09.2022 року №859 припиняє свою діяльність юридична особа комунальна установа «Забрідська сільська бібліотека» Драгівської сільської ради шляхом реорганізації (приєднання).

13:21 19.09.2022

Оголошення про ліквідацію комунальної установи

Відповідно до рішення XVІІІ сесії VIII скликання Драгівської сільської ради від 16.09.2022 року №859 припиняє свою діяльність юридична особа комунальна установа «Золотарівська сільська біліотека» Драгівської сільської ради шляхом реорганізації (приєднання).

13:19 19.09.2022

Алгоритм оплати лікарняних і декретних за кошти ФССУ в умовах війни

Понад 1,2 мільйона українців були на оплачуваному Фондом соціального страхування України лікарняному з початку війни. ФССУ виплатив для них майже 7 мільярдів гривень за листками непрацездатності, які їх роботодавці опрацювали, розрахували та подали до Фонду на оплату, або Фонд нарахував напряму для тих працівників, чиї роботодавці не змогли подати заяву через бойові дії.

09:01 09.09.2022

Який розмір декретної допомоги ФССУ фінансує для жінок, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи?

Кожна працевлаштована жінка має право на отримання від Фонду соціального страхування України допомоги по вагітності та пологах у разі початку декретної відпустки. Розмір такої допомоги становить 100% середньої заробітної плати за весь період.

10:54 10.08.2022