Розпорядження сільського голови "Про скликання засідання 26-ї сесії Драгівської сільської ради восьмого скликання"

Дата: 06.03.2024 11:53

ДРАГІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

від «01 » березня 2024р. № 31

с.Драгово

Про скликання засідання

26-ї сесії Драгівської сільської ради

восьмого скликання

Керуючись ст. ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідно до Регламенту роботи Драгівської сільської ради:

Скликати засідання 26-ї сесії Драгівської сільської ради 12 березня 2023 року о 15 год. київ часу в приміщенні Драгівської сільської ради з таким порядком денним :

1. Про спрямування вільного залишку загального фонду, що склався на 01.01.2024 року. Звіт, про виконання бюджету Драгівської ТГ за 2023 рік.
  2. Про внесення змін до адміністративної комісії Драгівської сільської ради
  3. Про затвердження «Програми забезпечення державної безпеки в Хустському районі, матеріально - технічного забезпечення Управління СБУ в Закарпатській області на 2024 - 2026 роки
  1. Про виділення приміщення для ІРЦ.
  2. Про внесення змін до штатного розпису (Про переведення спеціаліста адміністративно-господарської частини відділу освіти Реплюк Н.І. на головного спеціаліста відділу освіти.
  3. Про затвердження ПОЛОЖЕННЯ про призначення грошової винагороди учням-переможцям обласних олімпіад та конкурсів, за високі результати НМТ (190-200 балів).
  4. Затвердження документації відділу освіти згідно додатку.
  5. Про розроблення Стратегії розвитку Драгівської сільської територіальної громади на 2024 - 2027 роки та План заходів з її реалізації на 2024- 2027 роки
  6. Про звернення до Закарпатської ОВА щодо проведення ремонту дороги місцевого –значення Хуст-Драгово
  7. Земельні питання

Сільський голова                                                                   Михайло ДОВГАНИЧ