«Реконструкція частини гуртожитку Драгівської сільської ради розташований на вул.Центральна, 82 в с.Драгово, Хустського району Закарпатської області під центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)» Коригування

Дата: 01.06.2023 14:45

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі
« Реконструкція частини гуртожитку Драгівської сільської ради розташований на вул.Центральна, 82 в с.Драгово, Хустського району Закарпатської області під центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)» Коригування

ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи

1

Назва предмета закупівлі

ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи

2

Обгрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі (перелік видів робіт) складені відповідно до норм чинного законодавства, визначались на основі проєкто-кошторисної документації (локальних кошторисів), затвердженої в установленому порядку та зазначені в  Технічному завданні (Додаток 2 до ТД).

3

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Очікувана вартість  предмету закупівлі визначалась відповідно до переліку робіт, зазначених в технічному (Додаток 2 до ТД), розрахована на основі зведеного кошторисного розрахунку затвердженого рішенням  сесії   Драгівської сільської ради № 978 від 03.05.2023 року та відповідно до КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва». Розмір бюджетного призначення визначено на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 р. № 822-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» і рішення  сесії   Драгівської сільської ради № 943 від 09.03.2023 року.