ТОВ ХУСТ " Земля Карпат"

Дата: 19.07.2021 13:42

Драгівської сільської ради

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в с. Вільшани, б/н (далі — Детальний план).

Мета розробки Детального плану – відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд, площею 0,2869 га

Проект розроблено на підставі рішення № 120  VІ  сесії VІІІ скликання Драгівської сільської ради від 09.03.2021 року.

Замовник містобудівної документації — Драгівська сільська рада

Виконавець проекту детального плану – ПП «Закарпатземля»

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Драгівська сільська рада

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 09.07.2021 року на сайті Драгівської сільської ради за адресою dragivska.gromada.org. та триватиме до 09 серпня 2021 р.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

12.08.2021 року об одинадцятій годині у адмінприміщенні сільської ради за адресою с. Драгово, вул. Центральна буд. 100 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в Драгівській сільській раді за адресою: 90432, Закарпатська область, Хустський район, с. Драгово, вул. Центральна, буд 100

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до: виконавчого комітету Драгівської сільської ради за адресою 90432, с. Драговоа, вул. Центральна, буд. 100

Відповідальна особа: Вакаров Віталій тел. 0979666281 e-mail: _hust_zk@ukr.net   Строк подання зауважень і пропозицій до 09 серпня 2021 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.