Оголошення конкурсу про заміщення вакантної посади

Дата: 26.01.2021 12:17

Закарпатська область Хустський район
ДРАГІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

26 січня 2021 р.              с. Драгово                                        № 35

Про оголошення конкурсу на заміщення
вакантної посади посадової особи місцевого
самоврядування.

Відповідно до статті 10 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, розпорядження сільського голови від 26 січня  2021  року №35    «Про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Виконавчого комітету Драгівської сільської ради Хустського району Закарпатської області»:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

спеціаліста з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб;

спеціаліст з питань комунальної власності , ЖКГ та благоустрою.

2. Затвердити вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад (додаток 1).
3. Повідомлення про оголошення конкурсу (додаток №2) опублікувати на офіційному сайті Драгівської сільської ради за електронною адресою: http://dragivska.gromada.org.ua .
4. Конкурсній комісії провести конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.
5. Секретарю виконавчого комітету забезпечити прийом кадрових документів від претендентів на заміщення вакантних посад протягом 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення про оголошення конкурсу.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                            М. М. Довганич

до розпорядження сільського голови
від 26. 01. 2021 р. №35

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантних  посад посадових  осіб місцевого самоврядування спеціаліста з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб та спеціаліста з питань комунальної власності  Виконавчого комітету Драгівської сільської ради Хустського району Закарпатської області.

Основні вимоги до кандидата:
    вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
    вільне володіння українською мовою;
    знання Конституції України, Законів України;
   вільне володіння комп`ютером;

Секретар виконавчого
Комітету сільської ради                                                                        Г. І. Рішко

до розпорядження сільського голови
від 26. 01. 2021 р. №35

Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Драгівська сільська  рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування спеціаліста з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб та спеціаліста з питань комунальної власності, ЖКГ та благоустрою Виконавчого комітету Драгівської сільської ради Хустського району Закарпатської області.

Основні вимоги до кандидата:
•    повна вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
•    вільне володіння українською мовою;
•    знання Конституції України, Законів України;
•    вільне володіння комп`ютером;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії сільської ради такі документи:
•    заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
•    заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
•    копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
•    декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
•    копію документа, який посвідчує особу;
•    копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних);
•    довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов`язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в Драгівській сільській раді за адресою: с. Драгово, вул. Центральна, 100. каб.  Тел.: 097 200 20 11

Секретар виконавчого
Комітету сільської ради                                                                      Г. І. Рішко